Hakkımızda

HERZ Group'un merkez fabrikası Avusturya / Viyana'da olup 2.400 çalışanı vardır. Tamamı Avrupa Birliği içinde olan toplam 24 üretim tesisi ile ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat alanlarında Avrupa'nın en önde gelen vana, fitting ve kontrol ekipmanları üreticilerindendir. Bunun yanında HERZ biyokütle kazanları (katı yakıt) ve ısı pompa üreticileri arasında lider konumdadır. → www.herz.eu

1896 yılında bugünkü HERZ Armaturen GmbH'nın temel taşı olarak Armaturenfabrik Gebauer & Lehrner kurulmuştur.

uberuns_01-2.jpg

1986 yılında genel merkez fotoğraftaki yeni adresine taşınmıştır.

Fabrikanın ilk adresi olan Herzgasse (Herz sokağı) bugün küresel faal olan gruba ismini vermiştir. Herz kelimesinin kalp anlamına gelmesi logosuna da yansımıştır. HERZ Viyana'daki merkezinden 75 ülkede kalite, güvenilirlik ve süreklilik sunmaktadır. Bunu açık ve net tanımlanmış misyonu, tavizsiz kalite yönetimi ve her düzeyde uzman ve motive personeli ile başarmaktadır.

Onyıllarca biriken tecrübenin getirdiği uzmanlık HERZ'in ısıtma ve kontrol teknolojileri alanında geliştirdığı yenilikçi ürün ve çözümlerin temelini oluşturmaktadır. HERZ bugün HVAC sektöründe bir 'komple tedarikçi' konumundadır. HERZ ürünlerinden beklenen kalite seviyesinden ödün vermemek adına tüm ürünler AB ülkelerinde üretilmektedir.

HERZ eğitime önem vermektedir. Bu sebepten öğrencilere sunduğu staj imkanları, birçok üniversitede kurduğu laboratuvarlar ve sektörde çalışanlara yönelik seminerlerle HVAC sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bunun en iyi örneği, orjinal ismi "Das HERZ der Warmwasserheizung – die Hydraulik" ve Türkçe tercümesi "Sıcak sulu ısıtmanın kalbi – Hidrolik" başlığı ile Prof. Jauschowetz tarafından kaleme alınan ve şu ana kadar 13 dile tercüme edilen ders kitabıdır.

HERZ uluslararası ağırlığa sahip Avusturyalı bir şirkettir. Biz kaynak dostu enerji arzı ve enerji tasarruflu, ekonomik ve konforlu bina ekipmanlarının yapımı ile uğraşıyoruz.

HERZ Türkiye, Viyana'daki HERZ Armaturen GmbH'nın %100 iştiraki olarak 2012'den beri faaliyet gösteriyoruz. Türkiye merkez ofisi olarak teknik destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile tam müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.
Sunduğumuz ürün yelpazesi hakkında ayrıntılı bilgiye "Ürünlerimiz" başlığı altında ulaşabilirsiniz.